פרוסטטה טיפול טבעי ע"י תוסף התזונה של בריזו

סיימת עוד יום גדוש בפעילויות, אתה מרגיש את העייפות מגיעה בכל הכח, העיניים שלך נעצמות וכל מה שאתה רוצה זה ללכת לישון. אתה נכנס למיטה, מכבה את האור, מתעטף בשמיכה ומתחיל לחלום. מבלי שאתה שם לב, לא עובר יותר מדי זמן ואתה קופץ על הרגליים. השעון עוד רחוק מלצלצל, בחוץ הכל עדיין חשוך, ואתה רק נכנסת למיטה ממש לא מזמן, אבל אין ברירה, השלפוחית צועקת לך ואתה רץ לשירותים. פעם אחת, פעמיים, שלוש ואפילו יותר.

אם אתה מוצא את עצמך מתעורר בתדירות גבוהה בלילה, ולא מהסיבות הנכונות, כדאי שתבדוק האם אתה סובל מערמונית מוגדלת.

בעיות פרוסטטה (ערמונית מוגדלת), הן בעיות שכיחות בקרב גברים מעל גיל 50. התהליך שמתרחש הוא כזה: הערמונית, שמטרתה לעזור ביצירת הזרע, הינה בלוטת מין, שממוקמת באזור צוואר שלפוחית השתן ועוטפת את צינור השופכה. כאשר היא מתחילה לגדול (עקב שינויים ותנאים שונים המתרחשים בגוף), היא עלולה להביא למצב בו המטרד הופך כל כך גדול, שלא ניתן לישון כמו שצריך, קשה לתפקד במהלך היום, ואיכות החיים נפגעת קשות.

קיימים תסמינים נוספים שצריכים להדליק לך נורה אדומה במידה ונחשפת אליהם. למשל, אם אתה שם לב שאתה לא יכול להתאפק וחייב לרוץ לשירותים באופן קבוע, או במקרים בהם זרימת השתן חלשה ומקוטעת, או אפילו אם אחרי שסיימת, אתה עדיין מרגיש שהשלפוחית מלאה. כל אלה סימנים שמצריכים אותך להתחיל להתייחס לבעיה ולטפל בה בהקדם. למרות זאת, חשוב מאוד להבין כי אם אתה סובל מבעיית ערמונית מוגדלת, לא בהכרח שיופיע כל התסמינים יחדיו. די אם אתה מתעורר מספר פעמים בלילה, בשביל להבין שיש לך בעיה שצריך לטפל בה.

פרוסטטה מוגדלת, טיפול בצורה טבעית

בין שלל הדרכים המסורתיות יותר בטיפול בבעיית פרוסטטה, כמו פרוצדורות כירורגיות או תרופות כאלו ואחרות, אתה יכול בהחלט להשתמש בתוספי מזון טבעיים, אשר לא נדרש עבורם מרשם רופא.

 

*אין לראות במידע זה תחלופה להתייעצות עם רופא